Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılı itibariyle çalışmalarına başlayan İstanbul Teknik Bilişim Hizmetleri bölgedeki her sektörden kuruma “Güçlü Kurumlar İçin” felsefesiyle hizmet vermeye başlamış bir bilişim firmasıdır.
İstanbul Teknik Bilişim Hizmetleri müşterilerine her türlü bilgisayar ve iletişim teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerine marka bağımsız olarak hizmet veren firmamız, projelerinde sunmuş olduğu hizmetlerde en iyi ürün ve fiyat performansına önem vermektedir.
Sunmuş olduğu hizmetlerde deneyim ve birikimleriyle kurumsal müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunan İstanbul Teknik Bilişim ’in faaliyet alanı arasında marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik ve olağanüstü durum planlaması hizmetleri yer almaktadır.
Müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerinde mükemmel hizmet anlayışını benimseyen İstanbul Teknik Bilişim her geçen gün kaliteli hizmet çıtasını yükseltmek adına eğitim, uzmanlaşma ve sertifikasyon kriterlerini ön planda tutmaktadır.