Destek ve Bakım

Destek ve Bakım

Bilgisayar teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı Bilgisayarlarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir.
Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.
   
İstanbul Teknik Bilişim Hizmetleri  Olarak Verdiğimiz Hizmetler
MÜŞTERİYE ÖZEL ESNEK BAKIM DESTEK SÖZLEŞMELERİ
Şablon sözleşmeler yerine her müşterinin ihtiyaç ve alt yapısına uygun bakım onarım sözleşmelerini tasarlar, sınırsız destek verilmesi gereken hizmet ve bakım türlerini belirler. Bunun yanında, dönemsel olarak, istenen her türlü bilgisayar hizmeti için , teknik servis saatlerini belirler.
Müşteri bu saatleri dönem içinde istediği amaçlar doğrultusunda kullanabilir, hem de İstanbul Teknik  Bilişim Bakım Anlaşması kalite standartlarında...
ÜST DÜZEY BAKIM DESTEK SEÇENEKLERİ
Hızlı-Doğrudan-Kişisel Yanıt
Zaman kazanmak için sıradan çağrı işleme prosedürlerinden kurtulun. Doğrudan sizi ve işinizi tanıyan Teknik Destek Müşteri Yöneticinize ve Teknik Destek Uzmanınıza ulaşın.

 
7x24 Destek- Her Yerden -Her An
Sürekli veya istediğiniz dönemlerde hafta sonu ve/veya tüm gün destek alın. Çağrınızı karşılayacak biri her zaman hazır olsun.

 
Tüm Bakım Destek Önceliklerinizi Siz Belirleyin
Çağrı yanıt süresi, öncelikli servis türleri, rutin bakım ziyaretleri, sınırlı ve sınırsız verilecek hizmet türleri gibi her türlü bakım parametresini siz seçebilirsiniz.
SÖZLEŞME KAPSAMINDA HİZMET ALMANIN AVANTAJLARI
  • Öncelik:  Tüm önceliğini anlaşmalı müşterilerine verdiğinden, arızalara anlaşma çerçevesinde saptanan süre içinde müdahale ederek sistemin kesintisiz çalışmasını sağlar.
  • Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlar.
  • Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden 7/24 hizmet verilir.
  • Periyodik Bakımlar: Sistemin genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.
  • Envanter: Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.
  • Raporlama: Müşteriye verilen dönemsel raporlarla servis kalitesi ve durumu sorgulanabilir.
  • Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.